Masážny raj

KVALITNÉ MASÁŽE PRE RELAX TELA I DUŠE

Vychutnajte si kvalitné masáže našich skúsených odborníkov aj bez predpisu a za výhodné ceny. Masáže môžete absolvovať bez vyšetrenia lekárom, sú teda voľne dostupné pre všetkých záujemcov, stačí sa len objednať na oddelení Fyziatrie, balneológie a rehabilitácie, úsek vodoliečby.

PERSONÁL: Jana Hrušková - masér

Vyberte si z ponuky masáží, ktoré pre vás pripravili naši profesionálni maséri:

 KLASICKÁ MASÁŽ

Základom všetkých masáží je klasická masáž, ktorá pomáha pri odstraňovaní bolesti, uvoľnení, zotavení a predchádzaní ďalších problémov. Uvoľňuje stuhnuté a bolestivé svalstvo, prekrvuje pokožku, urýchľuje metabolizmus, zmierňuje bolesti a má zároveň i upokojujúce a povzbudivé účinky. Je možné ju aplikovať na rôzne časti tela, vďaka čomu sa masér zameriava na konkrétne problémy, či už stuhnutú šiju, zablokovanú chrbticu, nedostatky spôsobené v dôsledku zlomenín a iných zranení, sedavým zamestnaním alebo zvýšenou fyzickou záťažou. Dokonca dokáže pomôcť pri odbúraní a spomalení vytvárania celulitídy. Účinky klasickej masáže však najlepšie vyskúšate na vlastnej koži s dôrazom na individuálny prístup a poskytnutie osobitej procedúry.

Klasická masáž celotelová (chrbát, končatiny) 60 min. 36 €
Klasická masáž, zostava pre šiju 15 min. 11,50 €
Klasická masáž, zostava pre brucho 15 min. 11,50 €
Klasická masáž šije a chrbta 30 min. 17 €

 

Masáž nie je vhodná pri horúčkach, infekčných ochoreniach, akútnych zápalových ochoreniach a pri zlyhávaní životne dôležitých funkcií, infekciách kože a pri plesňových ochoreniach, bezprostredne po jedení, na postihnutom mieste po zápaloch žíl a trombózach, pri hnačkových ochoreniach a ochoreniach s krvácaním v stolici, pri naplnenom močovom mechúre, v tehotnosti, dva mesiace po pôrode, v akútnom štádiu pri ochoreniach senzitívnych nervov, v miestach nádorov, materských znamienok a rôznych výrastkov na koži, ktoré nevyšetril lekár, masáž brucha nie je vhodná počas menštruácie.

BANKOVANIE

Unikátna metóda známa zo stredoveku pomáha bojovať s nepríjemnými bolesťami a účinne pôsobí pri viacerých zdravotných problémoch, ako sú bolesti chrbtice, hlavy, migrény stuhnuté svalstvo, reumatické problémy, zápaly či celulitída. Bankovanie dokáže zbaviť nepríjemne stuhnutých svalov, zlepšuje krvný obeh, uvoľňuje spazmy a účinne odstraňuje bolesti chrbtice i pohybového aparátu. Táto masážna metóda má dokonca vplyv aj na odstraňovanie celulitídy alebo pri prechladnutí. Je to vákuová masáž pomocou baniek, ktorej princíp je založený na vytvorení podtlaku na vybraných miestach. Masážna banka sa pohybuje po pokožke, a tým pôsobí na krvný obeh. Aj preto dochádza následne k vzniku drobných hematómov – modrín, čo je však absolútne prirodzeným výsledkom takejto masáže.

Bankovanie 30 min. 16 €
Bankovanie, VÝHODNÝ BALÍK 5x 30 min. 63 €

 bankovanie

LÁVOVÉ KAMENE

Stará liečebná metóda, ktorá sa používala v Číne, Indii a poznali ju aj kmene v Amerike. Masáž lávovými kameňmi (známa tiež ako Hot Stone massage) pomáha eliminovať bolesti svalov, hlavy, posilňuje samoliečenie ľudského tela, zvyšuje rozširovanie ciev a žíl, zlepšuje metabolizmus, detoxikáciu, lymfatický systém, uvoľňuje svalové spazmy a významné účinky poskytuje tiež pri svalovej atrofii. Masáž využíva silu a pozitívnu energiu lávových kameňov tmavosivej až čiernej farby obsahujúcich množstvo železa. Kamene nahriate na 40 až 60°C účinne masírujú naolejovanú pokožku, ktorá tak lepšie znáša teplo vyžarujúce z kameňov. Pôsobením horúcich kameňov sa rozširujú cievy a žily, uvoľňuje svalstvo i bolestivé miesta.

 Masáž lávovými kameňmi, zostava pre chrbát  30 min.  16 € 
 Masáž lávovými kameňmi, zostava pre dolné končatiny spredu  30 min.  16 €
 Masáž lávovými kameňmi, zostava pre dolné končatiny zozadu  30 min.  16 €
 Masáž lávovými kameňmi, zostava pre dolné končatiny a chrbát  30 min.  16 €
 Masáž lávovými kameňmi, zostava pre krk, ramená a ruky  30 min.  16 €
 Masáž lávovými kameňmi, VÝHODNÝ BALÍK  5x 30 min.  63 €

 

Masáž nie je vhodná pri ochoreniach srdca a vysokom krvnom tlaku, u ľudí s extrémne vysokou obezitou, pri kŕčových žilách, nákazlivých vírusových ochoreniach, pri problémoch kože, pooperačných stavoch, akútnej astme, zápaloch a infekciách, diabete a všade tam, kde sú zakázané aj ostatné druhy masáží. 

lávové 


Vytlačiť