Ako sa k nám dostanete

GPS: 49.217570, 18.746467

AUTOM

V areáli nemocnice sa nachádzajú parkovacie plochy určené pre pacientov. Viac informácií nájdete tu >>>Cenník parkovného v areáli FNsP<<<.

VLAKOM
Z vlakovej stanice Žilina sa k nám dostanete pešo alebo mestskou hromadnou dopravou.
Z autobusovej zastávky Železničná stanica (cez cestu pri budove Všeobecnej zdravotnej poisťovne) bez prestupov linkami č. 6 alebo 30, výstupná stanica Spanyolova, nemocnica.
Z autobusovej zastávky Železničná stanica (pred budovou Železničnej stanice) bez prestupov linkou č. 3, výstupná stanica Spanyolova, nemocnica.
Cestovný poriadok nájdete tu >>>www.dpmz.sk<<<.

AUTOBUSOM
Z autobusovej stanice sa k nám dostanete pešo alebo mestskou hromadnou dopravou.
Zo zastávky Štefánikovo námestie bez prestupov linkami č. 1, 6 alebo 30, výstupná stanica Spanyolova, nemocnica.
Z autobusovej zastávky Železničná stanica (oproti Železničnej stanici pri budove Všeobecnej zdravotnej poisťovne) bez prestupov linkami č. 6 alebo 30, výstupná stanica Spanyolova, nemocnica.
Alebo z autobusovej zastávky Železničná stanica (pred budovou Železničnej stanice) bez prestupov linkou č. 3, výstupná stanica Spanyolova, nemocnica.
Cestovný poriadok nájdete tu >>>www.dpmz.sk<<<.