Najmenší pacienti žilinskej nemocnice si v piatok svoj sviatok užili i napriek tomu, že nemohli byť doma s rodičmi, súrodencami či s kamarátmi. Fakultná nemocnica s poliklinikou v Žiline pripravila pre deti hospitalizované na oddelení pediatrie a pediatrickej ortopédie malé prekvapenie. „Každoročne patrí 1. jún našim najmenším a chceli sme, aby Deň detí oslávili aj tí, ktorým to zdravie aktuálne nedovoľuje. Navštívili sme viac ako 40 detských pacientov a verím, že sme ich balónmi, ovocím i sladkosťami potešili. Všetkým prajeme skoré uzdravenie, u našich lekárov a sestričiek sú v dobrých rukách, takže určite sa čoskoro vrátia v poriadku domov," uviedol generálny riaditeľ FNsP Žilina Igor Stalmašek.
















