Minulý rok sa žilinská nemocnica zapojila do unikátneho projektu Poďakuj sestre v organizácii Komory pre medicínske právo MEDIUS. Pacienti môžu vďaka špeciálnej forme dotazníka vyjadriť svoju spokojnosť s prácou sestry i pôrodnej asistentky, ktorá sa o nich starala počas hospitalizácie v zdravotníckom zariadení. V žilinskej nemocnici túto formu využilo už 229 pacientov a ich rodinných príslušníkov.














