Výberové konanie 2013/03/06

• Vedúci Odboru informatiky a správy systémov,
  • Vedúci lekár Otorinolaryngologického centra.

Skončené.

Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

v súlade s ust. § 5 zák. č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších zmien, vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miest:

Vedúci Odboru informatiky a správy systémov

Predpoklady na výkon vedúcej funkcie:

Kvalifikačné predpoklady: vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického smeru

Iné kritériá a požiadavky:

• najmenej 10 rokov odbornej praxe v oblasti informatiky a správe systémov
  • preukázateľné organizačné a riadiace schopnosti
  • občianska a morálna bezúhonnosť
  • znalosť právnych predpisov v oblasti ochrany osobných údajov
  • komunikatívnosť, samostatné myslenie, flexibilita, schopnosť pracovať v tíme,
  • presnosť, precíznosť, rozhodnosť
  • znalosť cudzieho jazyka výhodou

Zoznam požadovaných dokladov: štruktúrovaný profesijný životopis, motivačný list v rozsahu max. 2 normostrán, koncepcia riadenia príslušného úseku, doklady o dosiahnutom vzdelaní a o osobitných kvalifikačných predpokladoch – overené kópie, výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace, písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Vedúci lekár Otorinolaryngologického centra

Predpoklady na výkon vedúcej funkcie:

Kvalifikačné predpoklady: vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v doktorskom študijnom programe v študijnom odbore všeobecné lekárstvo, odborná spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností

Iné kritéria a požiadavky:

• najmenej 5 rokov odbornej zdravotníckej praxe
  • preukázateľné organizačné a riadiace schopnosti
  • občianska a morálna bezúhonnosť
  • znalosť právnych predpisov v oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti
  • komunikatívnosť
  • práca s počítačom (min. Word, Excel, internet), ovládanie NIS Medea
  • vítaná odborná spôsobilosť na riadenie a organizáciu zdravotníctva
  • znalosť cudzieho jazyka výhodou

Pozn.: Úspešný uchádzač bude povinný získať odbornú spôsobilosť na riadenie a organizáciu zdravotníctva v niektorom zo špecializačných odborov uvedených v prílohe č. 4 časti A  zák. č. 296/2010 Z. z. o odbornej spôsobilosti na výkon zdravotníckeho povolania.

Zoznam požadovaných dokladov: štruktúrovaný profesijný životopis, motivačný list v rozsahu max. 2 normostrán, koncepcia riadenia príslušného úseku, doklady o dosiahnutom vzdelaní a o osobitných kvalifikačných predpokladoch – overené kópie, výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace, potvrdenie o registrácii/členstve v príslušnej stavovskej organizácii, písomný súhlas uchádzača na spracovanie osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Prihlášky do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi doručte v zalepenej obálke na adresu: FNsP Žilina, OPaM, Spanyola 43, 012 07 Žilina s označením „Výberové konanie- Neotvárať" najneskôr do 28.03.2013.

Predpokladaný termín výberového konania: 08.04.2013

Kontaktná osoba: Mgr. Jarmila Zelníková, tel. č.: 041/5110878