Aktuálne

Benefičný koncert podporí nemocnicu

Žilina 12. september 2019 – Nadácie Anjelské krídla pokračuje v podpore žilinskej nemocnice a rozhodla sa venovať časť finančného výťažku z ich Prvého benefičného koncertu pre pacientov onkológie, Domu ošetrovateľskej starostlivosti a Liečebne dlhodobo chorých. „Podobnú nezištnú pomoc nám členovia nadácie prejavujú pravidelne a podporujú tak jednotlivé oddelenia drobnými či väčšími darmi, ako sú napríklad deky, obliečky, čaje, hračky alebo knihy. Do našej nemocnice priniesla nadácia i obľúbený projekt anjelských vankúšikov na oddelení pediatrie, ktorý máme u nás ako jediní na Slovensku. Sme Anjelským krídlam nesmierne vďační a  touto cestou všetkých pozývame aj v našom mene na unikátny benefičný koncert, ktorým návštevníci podporia nielen žilinskú nemocnicu, ale tiež  mnohé ďalšie rodiny, deti a ťažko chorých ľudí," pozval na benefíciu generálny riaditeľ Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Žiline Igor Stalmašek.

Prvý benefičný koncert Nadácie Anjelské krídla sa uskutoční v piatok 20. septembra 2019 o 18.00 h v Dome odborov v Žiline. Hlavným hosťom večera bude slovenská vokálna skupina FRAGILE. Tešiť sa môžete aj na rodáčku zo Žiliny, speváčku a herečku Barboru Švidraňovú, spevákov Martina Haricha, Martina Vetráka, klavírne trio, saxofónové quarteto a tanečníkov z VŠMU z ART STUDIO Z. Večerom sprevádza Radoslav Pažej zo skupiny AYA.

Žilinská nemocnica pozýva na benefičný koncert

Vstupenky je možné získať formou príspevku vo výške 15 eur, záujemcovia môžu kontaktovať Agentúru Fenix s.r.o. v Žiline na telefónnom čísle: 0918 858 800. Na oficiálnej Facebook stránke Fakultnej nemocnice s poliklinikou Žilina práve prebieha i súťaž o dve vstupenky na koncert. Výherca bude vyžrebovaný v pondelok 16. septembra 2019.


Prvý benefičný koncert Nadácie Anjelské krídla

Počet návštev: 7034392
Dnes je 30. jún 2022, meniny má Melánia
intranet
© 2012 FNSP Žilina ▪ Všetky práva vyhradené ▪ Programming by: viadon.sk